Hizmetlerimiz

Dürüstlük, güvenilirlik, müşteri memnuniyeti ilkeleri ile siz değerli müşterilerimize uzun yıllar hizmet etmek en büyük hedefimizdir.

Hizmetlerimiz

Öz Çamlıca Hırdavat

Sizlere sunduğumuz hizmetler için aralıksız çalışıyoruz.

YAPI MALZEMELERİ

Öz Çamlıca Hırdavat, inşaat sektörünün global marka değerine sahip firma ürünlerini, mağazasında toptan satın alma yapılabildiği gibi, son tüketicinin istek ve beklentilerini karşılayan perakende satışlarda yapmaktadır. Geniş ürün yelpazemizle eksiklerinizi karşılamaktayız. Müşteri memnuniyeti bir numaralı prensibimizdir.

Nalburiye Malzemeleri

Öz Çamlıca Hırdavat olarak 10 yılı aşkın sürede güçlü referanslarımızla İstanbul Anadolu ve Asya kıtası çapında yaklaşık olarak 500 aktif müşterimize hizmet ediyoruz.

Hırdavat Malzemeleri

Öz Çamlıca Hırdavat sizlere, elektrikli el aletleri, hilti kırıcı delici, lazer metre, akülü el aletleri, bahçe aletleri, ölçme cihazları, kaynak makinası, kaynak sarf malzemeleri, yıkama makinası, tesisatçı makinaları, havalı el aletleri, servis ekipmanları, ölçü aletleri, yapıştırıcı, sprey boya gibi birçok kategoride, en geniş ürün çeşidi ve en hızlı teslimatı sunar.

Toptan Satış Sistemi

Müşterinin talebine göre ürünlerle ilgili her türlü teknik bilgilendirmeyi alabildikleri gibi, perakende alışverişler için alternatif özelliklere sahip ürünler arasında karşılaştırma yaparak, sektörel ürün uygulama tecrübesine sahip satış temsilcilerinden de, profesyonel destek alabilmektedirler.

Dekorasyon Malzemeleri

Tasarımın, mekanın yapılış amacına uygun ve doğru kullanılıyor olması çok önemlidir. Bu düşünceden yola çıkarak, sizlere en uygun malzemeler sunarak yapımında yardımcı oluyoruz. Dekorasyon işlerinde, fonksiyon ve estetiğin uyumunu göz önünde bulundurarak kaliteli ve uygun malzeme seçimi ve teslimi üzerinde önemle durduğumuz konudur.

B2B

Müşteri paneli üzerinden sipariş verebilir, ödeme yapabilir, güncel fiyatları takip etmek gibi bir çok detayı bu panelden takip edebilirsiniz.

1

MERKEZ BİNA

2000

ÜRÜN

10000

ÜRÜN ÇEŞİDİ

20

EKİP KADROSU

Öz Çamlıca Hırdavat

KALİTELİ HİZMETİ NASIL SUNUYORUZ?

EKİP ÇALIŞMASI 100%
MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ 100%
UZMAN KADRO 100%
ÇÖZÜM ODAKLILIK 100%