Hakkımızda

Kurulduğu ilk günden itibaren dürüstlük, sorumluluk, yaratıcılık, güvenilirlik, müşteri ve çalışan memnuniyeti ilkeleri ile siz değerli müşterilerimize daha uzun yıllar hizmet etmek en büyük hedefimizdir.

Hakkımızda

21-360x232

Öz Çamlıca Hırdavat

Hakkımızda

 Yıllardır iyi ve kaliteli hizmet sunmak için sizlerleyiz…

Öz Çamlıca Hırdavat, kurulduğu tarihten bu yana hırdavat ve el aletleri sektöründe kalite ve güvenilir hizmet anlayışıyla müşterilerine hizmet vermektedir. Üsküdar’da ki kendi binasında yıllardır, değişen piyasa koşullarını takip eden, dinamik bir ekiple sorunsuz satış ve satış sonrası hizmet veren firmamız, kaliteli ürün ve hizmet anlayışını bir prensip haline getirmiştir. Müşterilerin gereksinimlerini algılamak, müşterilerini doğru çözümlere yönlendirmek, talepleri taahhüt edilen süre içerisinde ve yüksek kalite standartlarında karşılamak konularında kendisinden beklenenleri yerine getirmekte olan Öz Çamlıca Hırdavat, geniş olanaklar ve sürekli gelişimi hedefleyen yapısı ile bundan sonra da bu yöndeki gelişmeleri takip edip, bünyesinde uygulamayı sürdürecektir.

Hizmet

2013 yılından beri hizmetinizdeyiz.

Kalite

Ürünlerimiz en iyi firmalardan tedarik edilip size sunulur.

Güven

Hem hizmet hemde süreç işleyiş bakımından tüm kontrolünüz güvencemiz altındadır.

HEDEFLERİMİZ VE YAPIMIZ

Öz Çamlıca Hırdavat müşterilerimizin emeğine değer katmayı, müşteri ve kullanıcılarımızla uzun vadeli büyüme sağlamayı, sektöre değer katan örnek kuruluş olmayı amaçlamıştır.

Öz Çamlıca Hırdavat, ülke ekonomisine önemli katkılarda bulunan, topluma ve çevreye karşı sorumluluklarının bilincinde, sürdürülebilir gelişmeyi yaşam şekli yapan, teknoloji ve kalite açısından sektöründe tercih edilen bir kuruluş olarak hedefimiz müşterilerimize en yüksek faydayı sağlayacak ürün ve hizmetleri en iyi çözüm ortağı olarak sunmak ve sürekli müşteri memnuniyetini sağlamaktır.

Ar-Ge çalışmalarına sürekli devam ederek gelişmeyi ve yenilenmeyi, en iyi kaliteliyi en uygun şartlarla sunmayı, ticari ahlak ve müşteri memnuniyetini temel ilkesi olarak benimsemiştir ki bu ilkeler sayesinde sektöründe çok önemli bir yere sahip olmanın haklı gururunu ve sevincini taşımaktadır.

Misyonumuz

Öz Çamlıca Hırdavat olarak bilgi ve tecrübelerimizi çağdaş çizgi halinde birleştirip siz sayın müşterilerimizin ve sektörün ihtiyacına göre bire bir cevap verecek çözümler üretmeyi hedeflemiştir.

Değerlerimiz

• İnsana, çevreye ve yasalara saygılı olmak, sosyal, politik ve kültürel değerlere saygı göstermek,
• Ürün ve hizmetlerimizi müşteri beklentileri doğrultusunda hızla hayata geçirmek ve iş sürekliliğini sağlamaktır.

Vizyonumuz

Bilgi ve tecrübemizi sürekli geliştirerek tasarım ve üretim konularında müşteri odaklı yaklaşımı ile en üst düzeyde ithalatçı şirket ve marka olmak.
• Baştan sona hizmet anlayışı ile müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmak, kalite ve yönetim sistemini firmanın işlerinde ilki haline getirmek.

Sürekli İyileştirme

İhtiyaçları tam olarak belirliyor, kalite, fiyat, temin sürelerine uygun şekilde çalışarak müşteri memnuniyetini en üst düzeye çıkarıyoruz.

Müşteri Memnuniyeti

İhtiyaçları tam olarak belirliyor, kalite, fiyat ve temin sürelerine uygun şekilde çalışarak müşteri memnuniyetini en üst düzeye çıkarıyoruz.

Hızlı Sipariş Sistemi

İstanbul’un her yerinden sipariş verdiğiniz ürün stoklarımızdan alınıp hazırlanır.

Hızlı Teslimat

Ürünler dağıtım araçlarına yüklenerek nokta nokta dağıtım sürecine geçer.